Globus leták na tento týden

Upozorni mě na nové akční letáky Globus

Globus byla první sítí hypermarketů, která vstoupila na český trh. Dnes najdeme v České republice hned 18 hypermarketů Globus s pestrým sortimentem potravin a dalšího zboží za akční ceny. Za úspěchem sítě Globus jsou mimo jiné i oblíbený a čtený Globus leták na tento týden, který je distribuován do většiny domácností ve spádových oblastech kolem hypermarketů. Nový akční leták Globus na tento týden si můžete přečíst také online. Pročtěte si nový akční leták Globus s aktuální nabídkou pestrého sortimentu, který najdete v hypermarketech Globus.

Leták Globus je připravován samostatně pro každou pobočku hypermarketu Globus. Tyto nabídky vychází 1x týdně a naleznete v něm vždy nabídky pro tento týden. Pokud máte zájem o nabídky u Globus příští týden, ten tento leták si můžete prohlížet na našich stránkách vždy od úterý.

Globus vydává pravidelně nové akční letáky, ve kterých najdete mnoho zajímavých akčních cen. Aktuálně máme v nabídce 2 akční letáky Globus. Aktuální akční leták Globus platí od čtvrtka 19. 5. a platí do středy 25. 5.. Můžete si prohlédnout i další akční letáky v kategorii Supermarkety.

Dřívější letáky

Upozorníme Vás na nové akční letáky Globus

Zavřít reklamu
Vyplňte prosím správný tvar emailu

Vyberte prosím alespoň jednu kategorii slev o které máte zájem.

Uložit nastavení