ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

5 důvodů, proč mít vždy u sebe USB nabíječku do auta

Umíte si představit tu hrůzu, že  se vám náhle vybije telefon, notebook, tablet, navigace a další jiné milované technické hračičky?  Že byste museli, byť jen malou chvíli strávit bez těchto vymožeností? Bohužel dnešní přetechnizovaná doba nás občas může dohnat k těmto obavám, ovšem na druhou stranu,  doba vynalézá další vychytávky, aby k těmto případům v žádném případě nedocházelo.  Proto si můžeme koupit USB nabíječku do auta a již se nemusíme na dlouhých cestách obávat, že by se nám snad něco vybilo a my byli pár hodin  mimo signál. Využijte tedy akčních nabídek od nejrůznějších dodavatelů.

USB nabíječka

usb-nabijecka-do-auta Možná bychom si nejprve mohli upřesnit, co to ta USB nabíječka vůbec je.  Jeden konec nabíječky se dá zapojit do běžné elektrické zásuvky a druhý pak do daného zařízení, který potřebujeme nabít - telefon, GPS, digitální fotoaparát, tablet, notebook, můžeme zapojit i flashdisk. USB nejenom se nabíjí, ale slouží především k přenosu dat. Její využítí je tedy všestranné.

USB nabíječka do auta

A co když potřebujeme naše přístroje nabíjet právě v autě? Nevadí, i do automobilů již byly  vyrobeny nabíječky, které nám pomohou telefony apod. nabíjet i během cestování. Jedná se o stejný princip, jen místo zapojení do elektrické zásuvky, má USB nabíječka připojení do zapalovače s 12 V v autě.  Tipů a druhů na trhu je také hned několik. Můžete mít jednoduchou nabíječku, dvojitou či trojitou, existují i různé adaptéry, mini či micro nabíječky.

Důvody proč mít u sebe USB nabíječku do auta

První důvod proč mít u sebe USB nabíječku do auta - Telefon

Každopádně tím nejdůležitějším důvodem, proč mít u sebe USB nabíječku do auta, je zajisté telefon. V případě jakékoliv havárie, problému, zabloudění, opoždění se na sjednanou schůzku atd, se určitě hodí mít vždy po ruce mobil. A pokud by se náhodou vybil, tak mít u sebe USB nabíječku do auta není určitě od věci. Takto vybaveni se již nemusíte obávat nenadálých situací a telefon bude vždy připraven pomoci. Mít telefon po ruce je dnes součastí každodenního pracovního dne nejenom obchodních zástupců. Snad každý podnikatel potřebuje být neustále na příjmu a proto je pro něj USB nabíječka do auta tak důležitá.

Druhý důvod  - GPS

Druhým důvodem může být právě problém zabloudění a to nám v dnešní době pomáhá vyřešit navigace GPS. Existují důvody pracovní i osobní. Představte si, že jedete na důležitou obchodní schůzku s klientem a nevíte přesně kam máte jet, nastavíte tedy navigaci a je po problému, ovšem navigace musí fungovat a nesmí se vybít.  GPS je už i součástí našich dovolených a cest, takže pokud chceme v pořádku dorazit do cíle, spoléháme na navigaci, která musí být neustále online. Takže máme další důvody, proč mít USB nabíječku v autě.

Třetí důvod  - notebook

sku_326133_2 Tento důvod je samozřejmě důležitý především z pracovního hlediska.  Naprosto každý obchodní manažer, který chce uspět, musí mít internetové připojení i v autě, aby mohl vyřizovat svoje zakázky i během svého každodenního cestování. Zákazník chce všechno samozřejmě hned, včera bylo pozdě a vy pro něj uděláte zajisté maximum, protože vás živí. Takže si nesmíte dovolit, aby se vám notebook během služební cesty vybil. Je tady USB nabíječka do auta, nikdy na ní nezapomínejte.

Čtvrtý důvod  - tablet

Tablet může trochu nahradit notebook, ale při cestování v autě se stal spíše hračkou pro naše ratolesti.  Jedeme na dovolenou, čeká nás téměř celodenní přesun do jiného státu a co s dětmi v autě. Děti si již zvykli na tablety, mohou si na nich přehrávat oblíbené pohádky, filmy a hudbu, hrát na nich hry. Jsou zabaveni téměř na celou dlouhou cestu, pomalu o nich ani nevíte. A teď si představte, že se jim ty tablety náhle vybijí. Slyšíte předškoláka ječet, proč si najednou nemůže pustit pohádku, puberťáka, že se mu zkazilo skóre v jeho oblíbené hře? Rázem je po klidné jízdě. Jak tomu předejít už víte, kupte si USB nabíječku do auta.

Pátý důvod - digitální fotoaparát

Poslední důvod opět souvisí s cestováním. Na cestách si rádi fotografujeme, je to pak památka na celý život.  Nesmí se tedy stát, že bychom přijeli na nějaké krásné místo a fotoaparát náhle nefungoval. Můžete namítnout, že dnes fotí už mobily i tablety, ale i ty jsou samozřejmě závislé na nějaké energii a znáte to, Murphyho zákony působí a vybít se může vše najednou.

Prostě nikdy nezapomínejte na USB nabíječku do auta a rázem máte po starostech. můžete již v klidu sednou do auta a vydat na služební cestu či na rodinnou dovolenou. Vše máte nyní pod kontrolou a vše vám bude při cestě fungovat. Nesmíte ovšem pak doma zapomenout telefon, GPS, tablet ani fotoaparát.

Zvoleným podmínkám nevyhovují žádné slevové nabídky.

Slevový server garantuje: