Dětský svět Lvíček

Dětský svět Lvíček je místo, kde se vyřádí nejen děti, ale i samotní rodiče. Myslím, že hlavně tatínkové zde zapomenou na svůj věk. Pro děti je připraveno obrovské množství atrakcí a zábavy, pro dospělé pak kavárna a pizzerie. Dětský svět Lvíček má aktuálně pobočky v Praze na Černém Mostě a v Plzni, v obchodním centru Olympia. Můžete tu strávit téměř celý den, čas zde utíká velmi rychle.

Vstupné

Do Dětského světa Lvíček není vstup zrovna nejlevnější. Malé děti do 1 roku jsou sice zadarmo, ale za dítě od 1 do 15 let už zaplatíte 199 Kč, dospělá osoba pak platí 69 Kč. Proto neváhejte využít nejrůznějších slevových portálů, které nabízejí vstupy do obou Lvíčků v Plzni i v Praze za 79 Kč pro děti, kdy dospělý pak opět zaplatí 69 Kč. Další variantou je rodinné vstupné nebo pernamentka.

Slevy do dětského centra Lvíček

Atrakce

Na děti čeká opravdu velké množství různých atrakcí od nejmenších až po větší ratolesti. Celému centru vévodí obrovská prolézací konstrukce s několika skluzavkami, střílejícími míčky,  různé zábrany a překážky. Je zde i dráha pro tříkolky a kola. Rodiče s dětmi se nejvíce asi vyřádí na gumách, které sjíždějí po umělé dráze, něco jako snowtubing v zimě.

V takovémto centru nesmí samozřejmě chybět trampolíny,  to je jistota zábavy snad každého dítěte. Pak je zde  veliký nafukovací hrad, kde mimo dětí naleznete spoustu rodičů, jak si užívají spolu se svými ratolestmi skákání a sjíždění po kluzkých stranách hradu,  Pro šikovné a fyzicky zdatné děti je zde připravena vysoká prolézací  věž, která možná působí trochu nebezpečně, ale vše je konstruováno tak, aby žádné dítě nepropadlo a v pořádku vyšplhalo buď nahoru, nebo slezlo dolů. Je tu i několik hracích automatů, kde si děti mohou vyzkoušet jízdu v autě, stolní fotbal a další hry, které jsou pak pro odrostlejší děti.

Ve Lvíčku nezapomínají i na nejmenší děti, pro které je vyhrazen dětský koutek určený pro děti do 4 let, aby si nepřekáželi společně s velkými dětmi. Malé děti tu mají menší nafukovací skákací hrad, menší prolézací a hrací centrum se skluzavkami. Dále tu najdete ohrazený prostor, kde je naházeno velké množství plastových míčků, ve kterých se děti opravdu vyřádí, mohou v něm skákat, válet a proplouvat mezi kuličkami. Nechybí tu aní velké stavební kostky, hrací stany a malé houpačky a plyšová zvířátka opravdu pro ty nejmenší děti. Je zde myšleno na velkou věkovou škálu dětí, které kolikrát není možné odtud po zavírací době dostat.

Kavárna  a pizzerie

V další částí zábavního centra je pak myšleno hlavně na rodiče, prarodiče či jiný doprovod.  K dispozici tu mají kavárnu s pizzerií. Takže pokud zrovna nechtějí řádit se svými potomky a taky si trochu odpočinout, mohou si tu pak v klidu vypít kávu, dát si k tomu něco sladkého nebo ochutnat místní pizzu.

Pro děti, kterým po skákání  a lezení opravdu velmi vyhládne, je také připraveno velké množství pochutin a pití.  Pro malinké děti tu můžete zakoupit i  přesnídávky i jinou stravu pro nejmenší. Není dovoleno si to areálu nosit vlastní jídlo či pití.

Akce pro mateřské školky

Dětský svět Lvíček je naprosto ideální volbou pro mateřské školy, pro které je možné připravit individuální zvýhodněné vstupné a personál je ochotný připravit každé mateřské školce zvláštní program spojený s výukou, zábavou, cvičením nebo tancováním.  Tuto možnost školky během zimních měsíců opravdu hojně využívají. Děti tu mají téměř celodenní program jako ve školním zařízení. A na každou návštěvu se opravdu velmi těší. Dětský svět Lvíček je ochotný pro školky připravovat i speciální stravu na přání.

Oslavy

Lvíček ja take skvělá příležitost, jak uspořádat svému dítku nezapomenutelnou oslavu narozenin. Podmínkou je účast alespoň šesti dětí a Lvíček vám zajistí klauna nebo kouzelníka, balónkovou show a mnohé další atrakce a zábavy.

Na výběr je z několika balíčků. Nejlevnější balíček Žirafa zahrnuje vstupné pro dítě, vstupné zdarma pro doprovod dítěte, vyzdobený narozeninový dort a pozornost pro oslavence, to můžete pořídit za 249 Kč za jedno dítě. Rozšířeným balíčkem je pak balíček Slon za 299 Kč, opět vstupné pro dítě a doprovod, vyzdobený stůl. pozornost, pití a hranolky s kečupem. Balíček Zebra za 339 Kč obsahuje navíc 1/2 pizzy se šunkou  a sýrem a láhev dětského šampaňského. Předposlední možností je balíček Hroch, ten má místo pizzy špagety a opět dětské šampaňské.   Nejdražším balíčkem je Lvíček za 399 Kč,který má ještě navíc  mísu čerstvého ovoce, včetně pizzy.

Hrací centrum Lvíček nabízí i výběr z několika druhů narozeninových dortů. K narozeninovým oslavám je možné využít celého jidelního lístku a dále pak možnost objednání speciálních narozeninových obložených mís apod.

Akce v centru

Po celý rok pak Lvíčky pořádají nejrůznější akce dle aktuálního kalendáře, takže zde můžete slavit Velikonoce, Mikuláše, maškarní rej nebo Vánoční nadílky. Pro rodiče je tu připraveno několik druhů cvičení, kdy rodiče si sami zacvičí a děti zatím v herním centru pohlídají zaměstnanci Lvíčka. Ve Lvíčkovi můžete využít i služeb speciálních chův, kdy si můžete  zařídit nákupy a o děti je zatím postaráno.

Jak vidíte v Dětském světě Lvíček je toho připraveno opravdu mnoho a užije si zábavy celá rodina. A nezapomeňte na možnosti velmi výhodných slev na slevových portálech, ušetříte tak více jak 50% ze vstupného.
Tagy: zábava
Slevový server garantuje: