Furby - interaktivní kamarád pro děti

Každá doba má své hity v podobě nejrůznějších hraček pro naše nejmenší. Všichni jsme zažili dobu digiher, mončičáků či céček. Dnešní děti milují interaktivní hračky a určitě si jich mnoho přeje plyšového kamaráda Furbyho, o kterém spoustu rodičů možná ani neví, co to je a co tato hračka vůbec představuje a umí.

219

Historie této chlupaté figurky spadá až do roku 1998, kdy se začala oficiálně prodávat, vydržela ve stejné podobě  do roku 2005, kdy výrobci přišly s vylepšenou verzí. Původní verze se prodalo několik milionů kusů a byla žádána po celém světě. Poté se Furby dočkal nové verze, ta je ještě více zákazníky poptávána.

Kupte Furbyho se slevouTato hračka je vhodná pro děti od 6-ti let. Děti se o něj starají, mohou ho nakrmit, mluvit na něj, lechtat ho, pouštět mu hudbu, třást s ním, naklánět nebo otáček hlavou dolů.  V podstatě jej vychovávají jak sami chtějí. Ze začátku na děti bude mluvit jeho rodnou řečí, která je "furbština", ale při delším používání a hraní, začíná Furby mluvit anglicky. Furby na vše reaguje, na dotek, na hudbu, ale také na přítomnost jiného Furbyho, se kterým si může povídat či tančit.

Vzhledem k tomu že Furby může pracovat společně s aplikací, která funguje za zařízeních jako jsou iPad, iPod touch a iPhone s IOS 4.2 a na dalších novějších operačních systémech, je možné využívat další možnosti jak si s touto hračkou hrát. Lze si pak zdarma stáhnout praktický slovník a překladač furbštiny do angličtiny. Tato aplikace  také umožňuje virtuální krmení, což se dětem obzvláště líbí. Furby má oči vyrobené z LCD, tady děti vidí, jaké emoce Furby cítí, vše je zde pěkně zobrazeno.

Vyšší verzí původního Furbyho je  Furby Boom.  Nový Furby tak má nejen svůj vlastní rozum, ale prý dokonce i duši. Tato verze Boom spojuje fyzické a digitální hraní.  S novým Furbym přichází i nová aplikace, která Furbymu pomůže vylíhnout digitální Furblings, které pak děti mohou společně s Furby Boom vychovávat. Furby Boom má dvakrát tolik reakcí co předchozí Furby. Tento si pamatuje jméno, které mu děti dají, vlastní 5 nových osobností, má cit. I  nový typ je vhodný pro děti starších 6-ti let.

Lidé, kteří neodolali a tuto hračku  zakoupili, vyjádřili více méně velkou spokojenost a nadšení. Na vyhledávacích portálech a srovnávačích cen dostává více jak 80% kladného hodnocení.

furby2012

S Furbym je prý sranda, když spí, tak je roztomilý, zákazníci hodnotí dobré a kvalitní provedení hračky. Jedná se o vtipnou hračku.  Jak dlouho si s ním děti vydrží hrát, v tom se názory rozchází, někteří se od něj nedokáží odtrhnout, další pak po týdnu omrzí. Ale je to prý i vhodná hračka pro celou rodinu, všichni se s ním zabaví. Jsou zde bohužel i negativní stránky, jako vysoká cena, stále se musí dobíjet baterie, neumí česky a je k němu zapotřebí minimálně chytrý telefon.

Na trhu je hned několik verzí, tipů a možných barev Furbyho. Děti si mohou vybrat například tip Sunny, který je ve nejrůznějších barevných veselých odstínech s puntíky nebo   Sweet, který má na sobě vlnky, trojúhelniky,  příčné pruhy a to vše opět ve veselých barvách - modré, růžové, žluté, fialové, černé, tyrkysové nebo červené. Výběr je opravdu veliký.

Pořizovací cena Furbyho se pohybuje kolem 1.600 Kč., ale slevové portály nabízejí mnohdy zajímavé ceny.  Jedná se nejenom o skvělý vánoční dárek, Furbyho můžete dětem darovat k narozeninám, či za vysvědčení.

Slevový server garantuje: