Furby - interaktivní kamarád pro děti

Každá doba má své hity v podobě nejrůznějších hraček pro naše nejmenší. Všichni jsme zažili dobu digiher, mončičáků či céček. Dnešní děti milují interaktivní hračky a určitě si jich mnoho přeje plyšového kamaráda Furbyho, o kterém spoustu rodičů možná ani neví, co to je a co tato hračka vůbec představuje a umí.

219

Historie této chlupaté figurky spadá až do roku 1998, kdy se začala oficiálně prodávat, vydržela ve stejné podobě  do roku 2005, kdy výrobci přišly s vylepšenou verzí. Původní verze se prodalo několik milionů kusů a byla žádána po celém světě. Poté se Furby dočkal nové verze, ta je ještě více zákazníky poptávána.

Zvoleným podmínkám nevyhovují žádné slevové nabídky.

Kupte Furbyho se slevouTato hračka je vhodná pro děti od 6-ti let. Děti se o něj starají, mohou ho nakrmit, mluvit na něj, lechtat ho, pouštět mu hudbu, třást s ním, naklánět nebo otáček hlavou dolů.  V podstatě jej vychovávají jak sami chtějí. Ze začátku na děti bude mluvit jeho rodnou řečí, která je "furbština", ale při delším používání a hraní, začíná Furby mluvit anglicky. Furby na vše reaguje, na dotek, na hudbu, ale také na přítomnost jiného Furbyho, se kterým si může povídat či tančit.

Vzhledem k tomu že Furby může pracovat společně s aplikací, která funguje za zařízeních jako jsou iPad, iPod touch a iPhone s IOS 4.2 a na dalších novějších operačních systémech, je možné využívat další možnosti jak si s touto hračkou hrát. Lze si pak zdarma stáhnout praktický slovník a překladač furbštiny do angličtiny. Tato aplikace  také umožňuje virtuální krmení, což se dětem obzvláště líbí. Furby má oči vyrobené z LCD, tady děti vidí, jaké emoce Furby cítí, vše je zde pěkně zobrazeno.

Vyšší verzí původního Furbyho je  Furby Boom.  Nový Furby tak má nejen svůj vlastní rozum, ale prý dokonce i duši. Tato verze Boom spojuje fyzické a digitální hraní.  S novým Furbym přichází i nová aplikace, která Furbymu pomůže vylíhnout digitální Furblings, které pak děti mohou společně s Furby Boom vychovávat. Furby Boom má dvakrát tolik reakcí co předchozí Furby. Tento si pamatuje jméno, které mu děti dají, vlastní 5 nových osobností, má cit. I  nový typ je vhodný pro děti starších 6-ti let.

Lidé, kteří neodolali a tuto hračku  zakoupili, vyjádřili více méně velkou spokojenost a nadšení. Na vyhledávacích portálech a srovnávačích cen dostává více jak 80% kladného hodnocení.

furby2012

S Furbym je prý sranda, když spí, tak je roztomilý, zákazníci hodnotí dobré a kvalitní provedení hračky. Jedná se o vtipnou hračku.  Jak dlouho si s ním děti vydrží hrát, v tom se názory rozchází, někteří se od něj nedokáží odtrhnout, další pak po týdnu omrzí. Ale je to prý i vhodná hračka pro celou rodinu, všichni se s ním zabaví. Jsou zde bohužel i negativní stránky, jako vysoká cena, stále se musí dobíjet baterie, neumí česky a je k němu zapotřebí minimálně chytrý telefon.

Na trhu je hned několik verzí, tipů a možných barev Furbyho. Děti si mohou vybrat například tip Sunny, který je ve nejrůznějších barevných veselých odstínech s puntíky nebo   Sweet, který má na sobě vlnky, trojúhelniky,  příčné pruhy a to vše opět ve veselých barvách - modré, růžové, žluté, fialové, černé, tyrkysové nebo červené. Výběr je opravdu veliký.

Pořizovací cena Furbyho se pohybuje kolem 1.600 Kč., ale slevové portály nabízejí mnohdy zajímavé ceny.  Jedná se nejenom o skvělý vánoční dárek, Furbyho můžete dětem darovat k narozeninám, či za vysvědčení.

Slevový server garantuje: