ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jak si užít wellness pobyt v Krkonoších se slevou

Krkonoše a wellness? Jde to vůbec dohromady? Ale samozřejmě, Krkonoše to nejsou jen turistické výlety a lyžování. Krkonoše  jsou v podstatě rájem wellnessu.  Místní restauratéři a hoteliéři už dávno vědí, jak se o své hosty postarat a proto ve svých objektech zbudovali krásná wellness centra, pro unavené sportovce, kteří tyto krásné hory navštěvují. A správná doba pro wellness na horách vlastně ani neexistuje, vyrazit můžete kdykoliv. Hotely i penziony nabízejí celoročně výhodné balíčky ubytování spojené se službami, jako jsou například masáže, sauny, bazény apod. A vzhledem k tomu, že v Krkonoších narazíte na nějakou tu ubytovací kapacitu téměř na každém rohu, je opravdu z čeho vybírat.

Co je wellness?

Jednoduchá definice  - v podstatě vše co je zdravé a hlavně co nám dělá dobře. To nezní špatně, že? Slovo wellness je snad jedno z nejmodernějších a nejpoužívanějsích slov. Kdo nejezdí na wellness pobyty, jako by ani nebyl. Všichni, kdo se snaží se o své hosty alespoň trochu lépe pečovat, už dávno mají ve svých hotelích a penzionech wellness centra vybudované, protože na to zákazníci slyší.

Wellness jako životní styl dnes dodržuje čím dál více lidí. Snaží se pravidelně sportovat, zdravě jíst, navštěvovat masážní salony, kontrolují svoji váhu, vyhýbají se stresu, hodně relaxují a nezapomínají na rehabilitace. Díky wellness můžete odstranit bolesti zad a krční páteře, nešvarům moderní doby, přestane vás bolet hlava a budete v lepší psychické pohodě. A to vše pak můžete zkloubit na wellness pobytu například zrovna v Krkonoších.

Krkonoše a wellness

Jak si levně užít wellness v Krkonoších V Krkonoších máte opravdu velký výběr wellness pobytů. V zimě ideální kombinace lyžování a příjemného relaxu večer. Od jara do podzimu potom spoustu krásných přírodních zajímavostí a turistických tůr a večer dáte nohám i duši klid v příjemné lázni, necháte se namasírovat, nebo navštívíte saunu či páru.

Největším střediskem wellnesu v Krkonoších je asi Aquapark ve Špindlerově Mlýně. Nabízí celoroční ubytování spojené  s vodními hrátkami i wellness zázemím. Součástí celého areálu je 9 penzionů s celkovou kapacitou 200 lůžek a až 200 možností přistýlek. Pro rodiny jako stvořené. V areálu se nachází restaurace a samotný aquapark. V létě je možné koupání i venku, celoročně je pak otevřená vnitřní hala.

Tento hotel má naprosto ideální polohu v těsné blízkosti skiareálu Medvědín, lanovka se nachází pouhých 50 m od hotelu. Zastávka skibusu na Svatý Petr je pak přímo před hotelem. Areál Aquaparku nabízí rekreační a dětský bazén se třemi tobogány, včetně jednoho člunového. Návštěvníci dále mohou využívat malou a velkou výřivku, divokou řeku, whirpooly, masážní trysky a aqua bike a mnohé další. Aquparkt disponuje obrovským wellness centrem, které se přímo nabízí po lyžování nebo turistice. Je zde sauna, pára, infrasauna a solná jeskyně. K dispozici jsou také sportovní a relaxační masáže.

Slevy na wellness pobyty v KrkonošíchDalším  hotelem, který je velmi oblíben pro své wellness zázemí a polohu, je Hotel Bellevue v Harrachově s naprosto dokonalou polohou přímo na sjezdovce a u doskočiště zdejších skokanských můstků, kde se již  několikrát konaly závody světového poháru. Hotel má svoji vlastní restaurace s barem a letní terasou s panoramatickým výhledem na město Harrachov a okolní vrcholky hor. Místo je výborné jako výchozí bod pro lyžaře, pěší turistiku i cykloturisticků. Hned u hotelu je sedačková lanovka na Čertovu horu. V okolí hotelu je pak možné navštívit koupaliště, horolezeckou stěnu, golfové hřiště, minigolf, lanové centru, bowling a tenisové kurty.  Ubytovaní hosté pak využívají wellness zázemí v sousedním SPA hotelu Bílý Hořec. Tento hotel vlastní nádherné relaxační centrum ve stylu římských lázní. Nabrat síly  můžete ve whirpoolu, parní lázní nebo Kneippově koupeli.

Velmi oblíbeným místem v Krkonoších je samozřejmě Pec pod Sněžkou a zde se můžete například ubytovat v hotelu Máj.  Hotel leží v krásné krkonošské přírodě, je vhodný jak pro rodiny, tak pro seniory, každý si tu najde to svoje. Lze tu provozovat sjezdové lyžování, běžky, cykloturistiku i pěší tůry. Asi 200 m od hotelu se nachází Monkey park, který ocení tedy hlavně rodiny s dětmi, je možné se nechat svézt na bobové dráze, využít lanové centrum nebo obří trampolínu. I v tomto hotelu je možné využívat wellness služeb. Pobytový  balíček s těmito službami zahrnuje ubytování, plnou penzi, slevu do wellness centra, slevu na půjčovnu lyží, slevu na lanovku na Sněžku a Kartu hosta,která je plná slev na aktivity a služby v Peci pod Sněžkou.

Sportu a relaxu si pak můžete naplno užít v hotelu Horizont, taktéž v Peci pod Sněžkou. Tento hotel je naprostým rájem pro vyznavače wellnessu. Návštěvníci se tu mohou nechat hýčkat a rozmazlovat všemi možnými způsoby. Hotel disponuje velkým vnitřním bazénem s protiproudem, v létě je možné využít venkovní vstup a lehátka na venkovní travnaté ploše, která láká k opalování. Nechybí zde vířivka, sauna s osvěžovacím  bazénkem a posilovna, Je možné si také vybrat z velkého množství nejrůznějších druhů masáží od klasických, čínských energetických, thajských až po reflexní masáže. Dále je možné využít  služeb kosmetického salonu a nechat se ošetřit kosmetikou ze souostroví Fiji, ručně vyráběnou původními obyvateli. Základem této kosmetiky je panenský kokosový olej. Wellness centrum nabízí perličkové a vířivé koupele, medové procedury, bahenní kůry z Mrtvého moře a rašelinové zábaly. Sportovní nadšenci pak uvítají kromě zmiňovaného bazénu i squashový kurt, ricochetové kurty, posilovnu, spinning, stolní tenis, kuželkovou dráhu, badminton a kuželky. V případě, že ještě nemáte dost, funguje tady půjčovna sportovního vybavení, kde si můžete zapůjčit kola, hole na nordic walking, nebo kompletní lyžařskou výbavu. Naprosto dokonalý wellnes hotel se skvělým servisem.

To vše se dá najít v Krkonoších, pokud sem zavítáte na wellnes pobyt. Neseďte doma a vyražte, Krkonoše nejsou pro Čechy nedostupné a pokud budete pečlivě vybírat, určitě narazíte na nějakou velmi výhodnou nabídku, která nebude nijak drahá a ještě si užijete pohodu a luxus v našich nejvyšších horách.
Slevový server garantuje: