Kupte si last minute lyžařský zájezd snů

Potřebujete odpočinek a chcete si pořádně zalyžovat? Díky last minute akcím klesly ceny lyžařských zájezdů až o padesát procent, tak proč nevyrazit?
foto: hory a lyžování
Ilustrační foto
  Březen je ten správný měsíc pro lov last minute lyžařských zájezdů. Jaro se spolu s lyžařskou sezónou blíží neúprosně ke svému konci a lyžařská střediska už mají hlavní příliv návštěvníků za sebou. To sice neznamená, že by byla u konce i éra kvalitní sněhové pokrývky, na ceně lyžařských zájezdů se však tato skutečnost projevuje až 50 procentními slevami. Pokud jste tedy čekali na příznivou chvíli, abyste mohli vyrazit na prodloužený víkend do jednoho ze světoznámých lyžařských středisek, vaše chvíle právě nastala.

O nabídce obecně

Slevy na last minute zájezdy nabízejí téměř všechny oblíbené lyžařské destinace v Česku, Německu, Rakousku, Itálii, ve Švýcarsku a Francii, i na Slovensku. Oblíbené a nejinzerovanější jsou především prodloužené víkendy až čtyřdenní zájezdy. Jeden takový průměrný čtyřdenní zájezd do alp je možno sehnat za cenu kolem čtyř tisíc, a to třeba i s velmi luxusním ubytováním. Právě to je jedním z hlavních lákadel zájezdů tohoto druhu. A nutno říct, že nabídka atraktivního a jinak nedostupného ubytování za téměř lidové ceny opravdu zabírá, stejně jako akce dítě zdarma.

Nejoblíbenější destinace

V Krkonoších, v Harrachově, si můžete užívat čerstvého horského vzduchu již od 900 korun za osobu na čtyři dny, V atraktivních Jeseníkách nebo Beskydech zaplatíte za pobyt obdobné délky přes 2500 korun. Sousední Slovensko nabízí zajímavé pobyty v Tatrách. U Štrbského Plesa v těch Vysokých můžete pobýt opět čtyři dny již od 3000 korun, osmidenní pobyt v této lokalitě s polopenzí a wellness službami se pak pohybuje kolem 8000 korun. Čím dál více Čechů, okouzlených nekončícími sjezdovkami, nádherným prostředím a samozřejmým komfortem preferuje lyžování v Německu. Asi nejznámější a nejnavštěvovanější místní destinací je Berchtesgaden, přizpůsobený běžkařům i sjezdařům. Pobyt zde lze sehnat v od cca 4 tisíc korun za čtyři dny nebo třeba od 9300 korun na osm dní v all inclusive variantě i se skipasem. Pozadu se nedrží ani sousední Rakousko s celkem 6500 kilometry sjezdovek. Měsíce březen a duben jsou navíc doporučovány jako nejlepší k lyžování za celý rok. Na své návštěvníky čekají komplexní lyžařská střediska jako Naasfeld, Kaprun, Zell am See, Montafon nebo Kitzbühel-Kirchberg i ledovce Kaunertal, Pitztal, Sölden, Stubaital a Hintertux, z nichž na některých se lyžuje i v létě. V rámci last minute akce lze sehnat čtyřdenní all-inclusive zájezd za 5000 nebo osmidenní již od 7000 korun. Lyžařská střediska ve Francii patří k těm nejžádanějším vůbec. Najdeme jich zde opravdu mnoho, a to s rozmanitými terény. V Savojských Alpách jimi jsou La Norma, nebo-li Stará a Nová Norma, kam si lze běžně pořídit kompletní osmidenní zájezd, i s dopravou, v cenovém rozmezí od 5000 do 6000 korun. Last minute akce ceny snižují až na 3 tisíce korun, pokud se na místo pobytu dopravíte samy. Zajímavé jsou i nabídky ostatních oblíbených středisek, jako například Val d’Isere (od 4000 za 7 dní) nebo La Plagne. Itálie láká především svými Dolomity, Walliskými Alpami a střediskem Courmayeur v Grajských Alpách. Celkově je ale Itálie na lyžařské zájezdy poměrně drahá, především pak Dolomity. V rámci last minute slev můžete sehnat čtyřdenní zájezd i zde kolem 5 tisíc korun. Téměř čtyřicetiprocentní sleva umožňuje strávit skvělé 4 dny i v luxusním hotelu ve Švýcarském Davosu s polopenzí v ceně do 7 tisíc korun.

Na co si dát pozor

Nenechte se ohromit uměle sníženými cenami na minimum. Každou nabídku je radno si detailně prohlédnout a zjistit, zahrnuje-li cena kromě ubytování i stravu, dopravu nebo skipas. Celkové náklady proto dobře propočítejte a zjistěte, na kolik vás zájezd vyjde doopravdy. Pokud budete obezřetní a budete mít štěstí, pak vám určitě nic nebrání v tom, abyste vyrazili třeba již zítra. Last minute lyžařské zájezdy naleznete i v nabídce pobytů od TopSleva.cz
Slevový server garantuje: