Nákupní rádce 3. díl: Originální tipy na fotodárky!

Fotodárky jsou čím dál tím populárnější. Fotoknihy, fotografie vytištěné na platně, potištěné hrnečky, originální puzzle nebo podložky pod myš… Máme originální tipy na fotodárky pro vaše blízké.

náhled fotodárky fotokniha fotografie dárky fotoobraz

Je tady 3. díl našeho nákupního rádce, který vás již nyní připraví na Vánoce.

S námi se vyhnete předvánoční horečce a dárky pořídíte v klidu a s rozmyslem. Již jsme se věnovali tomu, jak vybrat vhodný parfém a perfektní kabelku.

Dnes jsou na řadě fotodárky. S těmi jako by se poslední dobou doslova "roztrhl pytel". O fotoknihách slyšíte ze všech stran a možná už se vám kvůli tomu podobné věci zdají trochu ohrané. My vám ale ukážeme, jak z něčeho obvyklého udělat něco zcela originálního!

Zvoleným podmínkám nevyhovují žádné slevové nabídky.

Darujte rodičům fotoknihu s fotkami z jejich svatby nebo z vašeho dětství

Nejdříve se podíváme právě na fotoknihy. Nevíte, co s nimi? Jen fotky z dovolené se vám zdají příliš všední? My vám poradíme dárek pro každého.

Fotokniha pro prarodiče – Pro prarodiče je ideální spojit ideu fotoknihy se vzpomínkami. Zkuste najít jejich staré fotky ze svatby. I když už je to nějaký ten rok, i když se prarodiče vzali třeba ve 40. letech, fotky zescanujte a udělejte z nich originální fotoknihu. Jistě je dárek dojme.

Fotokniha pro rodiče – Najděte fotky z roku, kdy jste se narodili, a využijte je k vyrobení osobitého dílka. Sami se ponořte do fotografií z doby, kdy byla vaše matka těhotná, i z doby poté. Sestavte je chronologicky a doplňte je originálními popiskami, klidně i "bublinami" s citáty členů rodiny. Pro rodiče se stejně jako pro prarodiče hodí i fotokniha ze svatby.

Fotokniha pro sourozence – Sestavte vaší sestře nebo bratrovi nostalgickou fotoknihu sestavenou ze společných vzpomínek. Vyberte nejhezčí vzpomínky z doby, kdy jste spolu ještě trávili každý den, nebo od narození až po dnešek. Nebo můžete vybrat vtipné téma a tomu se věnovat. Co třeba sestavit knihu „největších životních úspěchů“ svého sourozence, kde vyzdvihnete jak ty opravdové úspěchy, tak i ty komické (první zlomené lyže, úlovek nejmenší ryby na světě,…).

Fotokniha pro děti – Stejně, jak už bylo řečeno, i pro vaše odrostlé děti, bude krásná kniha věnovaná jejich prvnímu roku života.

Fotokniha pro partnera – I partner jistě ocení, když se proberete společnými vzpomínkami, a vytvoříte z nich výpověď o vaší společné lásce a soužití. Buď vyberte ty nejzajímavější vzpomínky a doplňte je popiskami, úvahami, citáty. Fotoknihu můžete i pojmout originálně a tematicky. Co třeba 50 důvodů, proč Tě miluji a doplnit vše vhodnými fotografiemi? Fantazii se meze nekladou.

Slevy na fotoknihy

Fotografie vytištěná na plátno – může to být klasická fotka, fotka upravená v editoru do vintage nebo pop-art stylu

Dalším velmi populárním fotodárkem jsou fotografie vytištěné na plátno. Jednou z možností je vytisknout na plátno jen některou z vašich oblíbených fotografií, nebo zajít k fotografovi a nechat vyfotit sebe nebo své děti (tak můžete vytvořit hezký dárek pro jejich prarodiče), a nebo fotografie tak trochu poupravit. Grafické editory nabízí nespočet různých programů. Co takhle převést fotografii do pop-art stylu a vytvořit tak originální dílo ve stylu Andyho Warhola? Stejně tak je zajímavý i vintage styl.

Potištěné hrnečky a polštářky nejsou zrovna ideální pro partnera, ale maminku jistě potěší

Ačkoliv si to často mnohé ženy myslí, muže málokdy potěší hrneček s partnerčinou fotkou obklopenou růžovými srdíčky (opravdu si myslíte, že z takového hrnku bude pít kávu v práci?) nebo obdobný polštářek, tričko, puzzle…

Může ale potěšit maminku. Využijte buď fotky dětí nebo třeba maminčina oblíbeného domácího mazlíčka!

Slevy na foto dárky


  1. Nákupní rádce 1. díl: Vybíráte parfém? Co je tester? Hledáte dárek?
  2. Nákupní rádce 2. díl: Chcete darovat perfektní kabelku? Poradíme!
  3. Nákupní rádce 3. díl: Originální tipy na fotodárky!

Tagy: zboží | foto
Slevový server garantuje: