ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm

Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm nabízejí relaxaci a nejrůznější procedury založené na faktu, že pivo prospívá organismu jak vnitřně, tak i zevně. Jedná se o originální pivní lázně v prostředí skutečného pivovaru, založené jako jedny z prvních u nás, a to v roce 2010. Prospěšné účinky hořkého zlatavého moku v podobě koupelí známě odedávna, ale v moderní podobě se začaly hojně využívat teprve nedávno. Tyto lázně jsou v provozu každý den v týdnu a kloubí v sobě prvky alternativního léčitelství s moderními poznatky a postupy. Vhodné jsou jak pro muže, tak i pro ženy, není dokonce omezen ani věkový limit návštěvníků.

Rožnovské pivní lázně

pivní lázně Rožnov pod RadhoštěmPivní lázně, to jsou především koupele v pivu, během kterých většina návštěvníků ocení možnost vychutnat si neomezenou konzumaci místního piva během relaxování. Tyto koupele probíhají ve stylových viktoriánských měděných vanách nebo dřevěných dvouvanách umístěných v pivovarských sklepeních. Procedura je většinou hodinová. Pivovarské kvasnice, které jsou hlavní přísadou, obsahují ve vysoké koncentraci vitamíny, aminokyseliny i stopové prvky. Vyživují kůži, vyhlazují vrásky, hydratují, mají zeštíhlující a anticelulitidní účinky. Taková koupel regeneruje kůži, mírní příznaky některých kožních onemocnění, má pozitivní vliv na léčbu lupénky, celulitidy nebo akné. Rovněž tlumí bolest kloubů, uvolňuje svaly, zlepšuje hybnost a podporuje činnost imunitního systému.

Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm nabízejí nejen koupele, ale i péči o tělo, péči o duši, speciální balíčky pro seniory, přednášky i semináře. Cílem koupelí a všech dalších lázeňských procedur je harmonizovat tělo a duši, dopřát si odpočinek a odplavit nahromaděné škodliviny. Projít si zde můžete jak pivními koupelemi, tak i aromaterapií, peelingem, masážemi a zábaly, které dohromady omladí vaše tělo, prospějí pokožce a při kterých si důkladně odpočinete. Je zde ale samozřejmě i možnost objednat si jen některé vybrané procedury. Po absolvování kúry je prospěšné strávit klidné chvíle v odpočinkové místnosti, aby pokožka vstřebala všechny důležité látky, a pak si můžete třeba posedět v místní kavárně nebo restauraci.

V lázních pracují prověření terapeuti pro klasické i alternativní postupy. Pokud dáte přednost běžné fyzioterapii, je zde možnost mnoha typů masáží i reflexní terapie. Dopřát si můžete třeba i rituály z ostrova Fidji nebo focení aury a její interpretaci. Péče o duši zde zahrnuje také numerologický výklad, očistu čaker nebo třeba automatickou kresbu.

Nabídka pivních lázní

lázně RožnovNabídka lázní je tedy velmi rozmanitá a každý si může vybrat, co ho nejvíce láká. Procedury můžete absolvovat jednotlivě nebo v páru.

Za pivní léčebnou kúru pro jednotlivce zaplatíte 750 Kč, a zahrnuje aromaterapii v parní bylinné sauně, koupel v pivu kombinovanou s kvasnicovou maskou, relaxaci a omezenou konzumaci piva. Balíček pro pár stojí 1 100 Kč. Pokud vás láká neomezená konzumace piva, připlatíte si 200 Kč. K dispozici jsou další kombinace procedur o různé délce a mnoho dalších si můžete zakoupit samostatně nebo k balíčkům přikoupit.

Chcete-li udělat radost někomu ze svých blízkých, nabízí se dárkové poukazy s platností 1 rok od data, kdy byly zakoupeny. Pivní lázně jsou velmi vhodné třeba pro romantické pobyty ve dvou.

Jak ušetřit?

Pokud vás lázeňské procedury lákají, ale rádi byste ušetřili, zaměřte se na naši nabídku, která velmi často nabízí zvýhodněné balíčky pivních lázní a uspořit se dají desítky procent původní ceny. Rovněž výhodněji vyjde, objednáte-li si balíček nebo větší počet procedur najednou, než jednotlivé procedury zvlášť.
Když už se octnete v Rožnově, nenechte si ujít prohlídku města a návštěvu největších turistických lákadel. Jde o malebné beskydské městečko s příjemnou atmosférou, známé především díky Valašskému muzeu v přírodě, což je rozsáhlý skanzen, kde se celoročně pořádají akce inspirované tradičními řemesly, zvyky a folklorem. Za návštěvu stojí nedaleké Pustevny a Radhošť se sochou boha Radegasta, hora Soláň, areál Horečky pro skoky na lyžích nebo Hukvaldy. Vydat se můžete lázeňskými stezkami na kopec Kozák nebo se procházet lázeňským parkem.

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Rožnovské pivní lázně nabízejí i jednodenní pobyty bez ubytování, ale i dvoudenní pobyty s ubytováním v blízkém čtyřhvězdičkovém hotelu. Je to tedy zcela ideální volba pro ty z vás, kteří si chcete užít víkend plný relaxace a odpočinku.  Pokud však nepotřebujete velký luxus, zařídí vám ubytování nižší kategorie. Vždy jde ale o hotel či typ ubytování, které je v dosahu lázní. Chůzí se k pivním lázním dostanete bez problému do 5 či v krajních případech až 20 minut. 

Vyberte si pobyt v rožnovských pivních lázních

Shrnutí

I když jsou koupele v pivu a další nabízené procedury velmi prospěšné, pokud máte nějaký zdravotní problém, měli byste se o vhodnosti pivních lázní nejprve poradit se svým lékařem. Pivní lázně nejsou vhodné pro těhotné ženy a osoby s kardiovaskulárními potížemi. Vyhnout by se jim měli lidé alergičtí na chmel nebo kvasnice. Pro běžného zdravého člověka neznamená tato koupel žádné nebezpečí, naopak, je velmi prospěšná. Pokud byste chtěli absolvovat nějaké procedury navíc, než je rámce vašeho zakoupeného balíčku, je potřeba domluvit se předem.
Slevový server garantuje: