Pohádková vesnička Podlesí

Až budete hledat prázdninové výlety, nebo jen víkendové akce během roku, určitě vaše ratolesti potěší výprava do Pohádkové vesničky v Podlesí. Ta se nachází na Českomoravské vrchovině mezi Ždárem nad Sázavou a Poličkou, nedaleko obce Sněžné. Samotnou vesničku pak najdete na samotě, na místě zvaném Podlesí. A nyni je nejvhodnější doba k zakoupení výhodných pobytových balíčků na nejrůznějších slevových portálech, v tomto úchvatném a malebném kraji. Českomoravská vrchovina sama o sobě nabízí nádherné kouty, zajímavé pamětihodnosti a kulturní památky, které rozhodně stojí zato navštívit.

Co vás čeká v pohádkové vesničce

Pohádková vesnička Podlesíčko A co na vás na tomto kouzelném místě čeká? Můžete začít prohlídkou samotné vesničky, ale vzhledem k tomu, že domečky slouží jako ubytovací zařízení, není možný vstup do jednotlivých pohádkových domečků.

Jinak volnou prohlídku bez programu lze absolovat kdykoliv během dne mezi 10 a 18 h, a to pouze po domluvě a zakoupení vstupenek na recepci v hotelu Podlesí.

Další variantou je prohlídka s komentářem a programem. Ty se konají o víkendech a vybraných dnech a pro návštěvníky jsou připraveny programy s pohádkovými bytostmi, divadelní a loutková představení, trpasličí tvořivé dílničky. Pro tyto programy sledujte na webových stránkách Kalendář akcí a určitě si předem rezervujte vstupenky, bývá o ně velký zájem.

V pohádkové vesničce jsou k vidění nejrůznější domečky známých pohádkových postav. A tak tu můžete narazit na stylový domeček sedmi trpaslíků a Sněhurky. Rákosníček si zde postavil neobvyklou stavbičku s doškovou střechou, dále zde najdete mlýn kováře Matěje, útulnou chaloupku Karkulky, kde potkáte i ochočeného vlka,  ve vykotlaném pařezu určitě hned poznáte domeček Křemílka a Vochumůrky a nechybí zde ani pohádkový domek loupežníka Rumcajse s Mankou a Cipískem.

Slevy na ubytování v pohádové vesničce

Děti můžete velmi hezky překvapit tím, že v těchto chaloupkách je možné ubytování a tak si stačí vybrat právě tu vaši nejoblíbenější a zamluvit si nocleh, na což děti budou určitě rády vzpomínat. Pokud není volná kapacita, nemusíte litovat. Další ubytování je možné v hotelovém komplexu Podlesí, kde je o hosty náležitě postáráno.

V areálu je výborná stylová restaurace, která slouží i veřejnosti. Milovníci dobrého vína jistě ocení vinárnu s pískovcovým sklípkem. Na léto a slunečné dny je ideální letní terasa. Sportovní nadšenci pak mohou využít krytý bazén, který je pro ubytované hosty zdarma, dále tu najdete saunu, lze si zde objednat thajské a relaxační masáže. Ve volných chvílích si můžete zahrát bowling, tenis nebo využít hříště  pro míčové hry.

Možnosti ubytování

Podlesíčko mlejn V tomto areálu je pro Vás také připraveno několik možností Balíčků ubytování za zvýhodněné ceny. Například Velikonoční pobyt a Májový pobyt s pálením čarodejnic.

Celoročně je pak možné si objednat např. zvýhodněný Rodinný pobyt na dvě noci s polopenzí. V ceně dále máte 30 minut v krytém bazénu, setkání s pohádkovými bytostmi a koníčkem Baloo, v chaloupce na vás na přívítanou najdete od Karkulky sladkosti pro děti. A děti budou jistě nadšené z možnosti zapůjčení pohádkových kostýmů, které taktéž najdete v chaloupce.

Další  možností zvýhodněného balíčku je Kouzelná noc, opět ubytování na 2 noci pro dvě osoby s romantickou výzdobou, s lahví sektu a jahodami. Bude pro vás připravena večeře při svíčkách s tříchodovým menu. V bazénu si můžete užít celou hodinu.

Další romantickou variantou je Pohádkový pobyt pro dva, kdy na vás v chaloupoe bude čekat občerstvení na uvítanou. V ceně je tříchodová večeře a snídaně formou švédských stolů. Určitě si užijete i připravenou relaxační masáž pro dva a vstup do vyhřívaného bazénu na 1 hodinu, který bude vyhrazen pouze vám.

Nejdražší variantou je pak Víkend snů, kdy si můžete nakombinovat či zamluvit různé služby jako je např. suana, privat bazén, jízda kočárem, rozmazlující masáž, slavnostní dort, kvalitní víno či ohňostroj, je toho zkrátka opravdu moc co se můžete těšit. Samozřejmě si nemusíte dopřávat jen sami, ale můžete někoho blízkého obdarovat Dárkovým poukazem, který vám ochotně na recepci vystaví.

Určitě vás tato zajímavá nabídka pro celou rodinu nalákala a tak už nezbývá jen popřát, ať si to vy i vaše ratolesti náležitě užijete. Pohádková vesnička se těší na celou rodinu.
Slevový server garantuje: