ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Sbírejte body s TopSlevou a získejte plno výhod

Patříte k pravidelným návštěvníkům TopSlevy? Pokud ano a patříte mezi soutěživé typy, zkuste si pátrání po nejlepších slevých zpříjemnit naší novou hrou. Připravili jsme pro vás několik aktivit se zaměřením na sbírání bodů, za něž můžete získat spoustu výhod. Body na TopSleva.cz sbírá každý, kdo je přihlášený pod uživatelským účtem. Možností, jak nasbírat body, je hned několik.

Jak sbírat body?

1) Navštěvujte naše webové stránky pravidelně. Za každou návštěvu Vám připíšeme 1 bod 1x denně na váš účet. 2) Doporučte nás přátelům na sociálních sítítch a za každého, kdo k nám přijde na základě vašeho doporučení, získáte 50 bodů. Doporučit nás můžete přes e-mail, Facebook, nebo rozšířením odkazu na TopSlevu, který obsahuje váš identifikátor. 3) Sdílejte nejzajímavější slevy na sociálních sítích. Za každého návštěvníka, který klikne na vámi sdílenou slevu, vám přičteme 1 bod. 4) Odpovězte na naše soutěžní otázky. Každý měsíc pro vás nachystáme jinou. Když na ni odpovíte, získáte 10 bodů. 5) Sbírejte truhličky, které se poztrácely po TopSlevě. Denně můžete najít až 5 truhliček. Stačí je najít a kliknout na ně. Za první truhličku získáte 1 bod, za druhou 2 body, za třetí 3 body, za čtvrtou 4 body a za pátou 5 bodů. Celkem tedy 15 bodů za den. 6) Každý den si také můžete zatočit s kolem štěstí, které vám může přinést až 10 bodů.

Co za body získám?

Postup, jak sbírat body, jsme si již vysvětlili. A teď to nejdůležitější - jak můžete body využít? Za nasbírané body můžete získat plno výhod. V současné době jsou pro vás připraveny Tolary od partnera sekce Zapakatel.cz. Stačí mít pouze dostatečný počet bodů. Tolary jsou elektronické peníze registrované u ČNB a lze za ně nakupovat ve vybraných internetových obchodech, 1 tolar = 1 Kč. Kolik bodů na TopSlevě musíte získat, abyste dosáhli na určitý počet Tolarů, naleznete zde. Ve vašem uživatelském profilu máte k dispozici přehled o bodech, které jste nasbírali v poslední době, a také údaj o expiraci kreditů.  
Slevový server garantuje: