Tip na nezapomenutelný Valentýn

Další rok rychle uběhl  a opět spousta z nás řeší, čím by na Valentýna udělali radost svým protějškům.  A také opět tradičně řešíte jaký vhodný dárek ke svatému Valentýnovi by udělal největší radost, překvapil svou dokonalostí a originalitou?  Určitě tedy nyní přijde vhod nějaký ten tip či rada, jak v tento den svou drahou polovičku oslnit nečím naprosto nečekaným. Takže se jen zamyslete, čím byste udělali největší radost právě vy. A  pospíchejte, Valentýn už klepe na dveře.

Tipy pro romantické duše

Jste milovníci romantiky se vším všudy? Láká vás romantické prostředí, západy slunce, večeře při svíčkách?  Chcete být jen  s tím svým či svou? Pak pro vás máme originální nápad v podobě pobytu v zámeckém hotelu, kde mají pro takovéto příležitosti připraveny pokoje a všechny služby s  tím související.

Nechte se hýčkat, rozmazlovat a opečovávat v ráji luxusu plném pohody na těch nejromantičtějších místech a v příjemném prostředí, které vám dodá novou energii. Užijte si pohodu a klid daleko od města a všedních starostí. Užijte si den i večer jako zámečtí páni a určitě nebudete litovat.

Pro sportovní nadšence

Samozřejmě ne každý chce strávit volno nicneděláním a povalováním se. Pokud je adrenalin to pravé pro vás, ale i pro nadšené sportovce je možné vybrat skvělý valentýnský dárek. Zakupte pobyt na horách a spojte příjemné s užitečným. Celý den pak můžete běhat na běžkách, lyžovat na sjezdovkách, bruslit nebo sáňkovat.  Dejte si oběd v nějakém příjemné a stylové restauraci  a večer pak využijte k relaxaci v místním wellnesu. Můžete věnovat i zážitkové dárky, které se dají využít i později, nejenom na Valentýna. Velmi populární jsou lety balonem, romantické výlety na jachtě, golfové pobyty, lety letadlem. Nebo můžete svému miláčkovi půjčit luxusní auto a zažít jízdu snů.

Relaxační a wellness pobyty

Tyto pobyty jsou vhodně v podstatě pro všechny. V dnešní uspěchané době dochází energie občas každému a právě v zimě, v únoru je už kolikrát energie dávno na dovolené, zatímco vy musíte stále pracovat řešit starosti všedních dnů.  Odjeďte tedy ztracenou energii opět získat. Objednat nyní  wellness víkend či i krátkodobější pobyt není vůbec žádný problém. Těmto odvětvím se dnes víceméně věnuje téměř každý, kdo vlastní nějaké ubytovací kapacity.  Malou saunu a maséže vlastní téměř každý penzion či hotel. Takže opravdu záleží jen na vás, jaké místo máte zamilované, kde se vám líbí a už stačí jen opustit brány města a odjet na zasloužený odpočinek. Nechte se hýčkat masážemi, kterých existuje nesčetné množství, vířivkami, saunami, vonnými svíčkami a klidným místem.

Wellness pobyty se slevou

Něco pro gurmány

Máte rádi se svým drahým či drahou jídlo? Vůbec se za to nestyďte a naopak tuto radost proměňte v naprostou dokonalost spojenou s vynikající restaurací. Dnešní restaurace se už úzce specializují na konkrétního zákazníka a tak už opět záleží jen na vás, čemu dáváte přednost. Milujete dobré pivo a kvalitní českou kuchyní. Určitě si vyberete ze široké škály malých i větších pivovarů. Chcete lehce zaskočit do historie? Pak navštivte nějakou středověkou krčmu,  kde mimo jídla zažijete další zajímavosti a zážitky.  Máte rádi exotiku? Zajděte si do indické, mexické, thajské nebo čínské restaurace. Výběr je opět veliký.  Nebo chcete strávit klidný večer u kvalitního čaje? Pak doporučuji  čajovnu, i tam je z čeho vybírat.

Lázeňský pobyt

zazitkovy_gurmansky_pobytLázeňské pobyty jsou víceméně spojené s wellness pobyty, ale tady kromě tradičních masáží, apod. můžete využít i kvalifikované služby ochotného personálu. Nechte působit ozdravné a blahodárné koupele.  Hitem jsou např. pivní lázně, čokoládové lázně nebo thajské masáže. I v naší malé republice máme velký výběr lázeňských měst a tak si můžete vybrat dle vašeho přání, kde se vám líbí nejlépe.  Můžeme doporučit Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Teplice, Mšené-Lázně, Luhačovice, Poděbrady a spoustu dalších větších či menších lázeňských měst.

Lázeňské pobyty slevou

Evropská města a metropole

Která žena by nechtěla strávit Valentýna v Paříži? Snad i ten největší odpůrce romantiky by v tomto městě pookřál i kdyby mrzlo a bylo hodně pod nulou. Tak  na co čekáte? Objednat letenku a malý hotýlek v srdci tohoto města  dnes opravdu není nic složitého. A pak se už jen můžete procházet po širokých bulvárech, navštívit nejznámější muzea světa,  pokochat se výhledem z Eifelovky nebo přímo pohledem na věž samotnou, která má večer nádhernou světelnou show.

Už jste v Paříži byli? Nevadí jsou tu další města. Snad nejzamilovanějším městem je Řím,  také dostupný letecky i cenově. Méně zamilovaně působí Londýn, ale i tam si užijete romantické chvíle při procházkách v místních rozsáhlých parcích. Nechce se vám létat? Také nevadí, zajeďte si do blžších měst, jako je například Budapešť, výlet na zdejší hrad a následné výhledy na město také stojí za to. A v tomto městě můžete dokonce spojit městskou turistiku s lázeňstvím, vždyť nenavštívit maďarské termální lázně, to by byl vážně hřích.

I to je pro vás daleko. A co třeba Drážďany? Z Prahy jsou krásně dostupné i vlakem a pokud nechcete jen bloumat městem, partnerka jistě ocení možnost nákupů v tomto městě, které jsou obchody přímo vyhlášené.

Tradiční dárky

Radost ovšem uděláte i tradičními valentýnskými dárky, jako jsou například kytice, kvalitní čokoláda, dobré víno, luxuxní šperky, dokonalá kravata či drahý parfém nebo jen vstupenka do kina na nejnovější film.


Slevový server garantuje: