V jednoduchosti je krása

Toto rčení zde platí doslova. Nejjednodušší kosmetické procedury bývají často nejúčinnější, jenom máme tendence je přehlížet a považovat za zbytečné a neúčinné. Kdy jste naposledy měli masáž obličeje? Připadá Vám taková masáž k ničemu? Tak čtěte dále.

Na obličeji máme svalstvo stejně jako na zbytku těla.

Obličejové svaly jsou sice malé a delikátní, ale vlivem stresu se stahují a deformují podobně, jako když z nervozity nutkavě krčíte ramena. Svaly pak zatuhnou a pokud je neuvolníte, změněný tvar jim zůstane a díky tomu se rysy ve Vašem obličeji po každém těžkém dni v práci o maličko změní.

Jednoduchým způsobem uvolnění obličejových svalů je masáž; říká se také, že pokud začnete s masážemi preventivně v mládí, nebudete nikdy v budoucnu muset ani pomyslet na chemické odstraňování vrásek. Rozmasírováním svalů se obličej uvolní a váš výraz přestane být ‘stažený’. To ale mimojiné znamená, že díky masážím můžete částečně změnit rysy ve svém obličeji!

Žádné stahování obličeje si neuvědomujete?

Děje se automaticky a podvědomě, nemůžeme mu zabránit.

Navíc je kvůli námaze očí celý efekt ještě silnější u lidí, kteří prosedí většinu pracovní doby u počítače.

Bohužel nám tímto naučeným stahováním obličeje, které mimoděk provádíme dny a týdny, vznikají mimické vrásky.

Těm se člověk nemůže úplně vyhnout, ale proč proti nim nebojovat masáží, která je přirozená, příjemná a obejde se bez zbytečné aplikace chemikálií.

Klíč je ale v tom, provádět masáž správně a pravidelně.

Mohlo by se zdát, že masáž je záležitostí intuice. Pokud ale nejste příliš zkušení, vyplatí se nechat práci na odborníkovi, efekt je pak mnohem výraznější a hlavně okamžitý. Zvlášť pokud jste na kosmetickém ošetření s masáží nikdy nebyli, měli byste po první masáži vidět skokové zlepšení!

16301879_s Vizážisté dokonce používají masáže obličeje těsně před vysláním modelek na molo. Kvalitní masáž je totiž pro Vaše svaly asi jako šálek silného espressa po ránu pro váš mozek.

Kromě toho může být překvapující, kolik správná kosmetička jen z dotyku vaší tváře pozná. Spíte na boku? Každý den na stejné straně? Potom budete mít svalstvo na jedné z tváří ochablé. Tím ale obličej ztrácí na symetrii, tváře na plnosti a pleť na svěžesti.

Nepodceňujte přípravu

Ideální je, když se ke správné technice přidá ještě vysoce kvalitní kosmetika. Například diamantová dermabraze je kompletní ošetření pleti, kde se po odlíčení obličeje nejprve dokonale odstraní odumřelé buňky. Tím se kůže připraví k aplikaci pečující regenerace, která je díky předchozímu kroku mnohem účinnější. Výživný krém se pak zapracuje hloubkovou masáží - a to celé lze stihnout za necelou hodinku.

Jak často je nutné platit za ošetření?

Faktem je, že kvalitní kosmetiku ze salonů v domácích podmínkách nenahradíte.

Jak už stojí v úvodu článku, když chodíte na kosmetiku nepravidelně, všimnete si zpočátku raketové změny.

Abyste ale zlepšení udrželi, měli byste ošetření opakovat častěji. Přesto ale není nutné chodit na kosmetiku každý týden. Nejspíš Vás napadlo, že způsob masáže obličeje od kosmetičky můžete snadno odpozorovat a pak se snažit ho zopakovat doma s pleťovým mlékem nebo vazelínou.

Chodit ale pravidelně, i když ne příliš často, na profesionální kosmetiku se přesto vyplatí.

Tím, že za ošetření u kosmetičky zaplatíte, se k němu totiž také doopravdy dostanete. Kolik z nás si už řeklo, že masáž zvládne doma každý večer, a nakonec jsme se k tomu nikdy nedostaly? Je to jen několik minut denně, ale většinou Vám schází vůle. Pokud si ale najdete "svoji" kosmetičku, bude Vás motivovat k tomu, abyste se o pleť opravdu starala a při další návštěvě Vás bude chválit za pokroky, což nemůže nepotěšit.

Slevový server garantuje: