Valentýnský speciál: Cení se především romantika!

Přemýšlíte, čím na Valentýna překvapíte svůj protějšek? Romantická večeře, bohatá kytice, šperk... Vše jsou osvědčené stálice, stejně jako wellness procedury a pobyty. Pro co se letos rozhodnete vy?

valentyn laska rande wellness romanticka vecere

Valentýn: především tradiční romantické dárky a gesta jako z hollywoodských filmů

valentyn laska rande wellness romanticka vecere fotokniha

Ať už máte partnera, kterého potěší jako pozornost i drobná připomínka vašeho romantického vztahu, nebo si potrpíte na nákladnější dárky, na Valentýna se "nosí" klasika. Možná se děsíte, že na vás čekají po necelých dvou měsících "další Vánoce", ale není to úplně tak. Valentýn je svátek romantiků, osvědčených zamilovaných stálic mezi dárky a klasických gest jako z romantických filmů. Takže zapomeňte na to, že byste pozornost pro svou milou nebo milého vybírali v regálech s elektronikou, kde před Vánoci skončíme nejčastěji.

Valentýn je svátek trochu jiný než ostatní. Pokud běžně neoplýváte originálností, rozhodně nezoufejte. Nyní se nejedná o žádný velký prohřešek. Rozhodně nebude vadit, když svoji lásku "překvapíte" tím samým jako loni nebo předloni. Cení se především romantika! Mezi klasické dárky patří romantické večeře při svíčkách (ať už v lepší restauraci, nebo doma připravená), květiny a čokoládové bonbony, plyšáci, wellness pobyty, masáže, saunové procedury... Pokud jste své partnerce dali květinu naposled při společném randění (a to už je pár let zpátky), ihned zavolejte do oblíbeného květinářství a objednejte krásný pugét.

Inspirace na Valentýnské dárky

Vyjádřete dárkem své city - cení se především romantika!

Valentýnský dárek má jasně vyjádřit vašemu drahému či vaší milé, co cítíte. Má prostě říct: "Miluji Tě!" Zdá se vám náročné najít takový dárek? Ale to je omyl! Je tolik dárků a drobných pozorností, které za vás vyjádří, že jen váš partner je tím, s kým chcete trávit společné chvíle, s kým chcete sdílet každou radost a koho z celého srdce milujete... Ale podívejme se teď na konkrétní dárky podrobně.

Romatická večeře: Pozvěte partnera na místo prvního rande, vzpomeňte si na svatební hostinu

Chcete vzít partnera na romantickou večeři? I když si možná říkáte, že toho "moc nevymyslíte" a uděláte si rezervaci v pizzerii, kam chodíte tak jednou za dva měsíce, věřte, že i taková večeře může být opravdu jedinečná. Zkuste být "osobní" a vzpomeňte si na restauraci, kde jste měli vaši svatební hostinu. Pokud více než na samotnou svatbu vzpomínáte s partnerem na den vašeho seznámení, vzpomeňte si, kde jste se tenkrát potkali a i na Valentýna stanovte tento bod za "výchozí". Můžete zajít do restaurace nebo kavárny, kterou jste tehdy navštívili - pamatujete si ještě menu, popřípadě květinu, kterou jste svoji drahou obdarovali?

"V kurzu" jsou i exotické restaurace. Miluje váš protějšek cizokrajnou kuchyni? Překvapte ho nebo ji právě tímto menu. V každém větším městě dnes najdete originální indickou restauraci nebo sushi bar. Víte, že si zrovna na ostrá jídla nebo syrové ryby váš partner nepotrpí, za to miluje pořádné steaky, které vy úplně nevyhledáváte? Udělejte kompromis a vašeho milého překvapte právě tímto ústupkem. Vaše snaha jistě nezůstane neoceněna!

Romantický wellness: voňavá čokoládová masáž i hřejivé saunové rituály

Velmi oblíbené jsou i wellness procedury nebo celé wellness pobyty. Nabídka je opravdu široká! Mezi romantickými procedury vedou bezkonkurenčně čokoládové masáže, které jsou příjemným relaxačním, ale i gurmánským zážitkem. Můžete je navíc absolvovat i ve dvou. Co poukaz zkombinovat s luxusní bonbonierou s belgickými pralinkami? Populární jsou i masáže lávovými kameny nebo orientální masáže vonnými exotickými oleji. Která je pro vás ta pravá?

Pokud ještě nemáte s partnerem naplánovanou dovolenou, nebo už si ani nepamatujete, kdy jste si jen tak na víkend někam vyrazili, můžete vsadit na celý wellness pobyt. Víkend nebo týden rozmazlování v lázních potěší snad úplně každého! Na takových pobytech si navíc můžete navolit různé relaxační nebo zkrášlující programy a vyzkoušet řadu procedur včetně těch méně tradičních.

Fotoknihy oživí romantické vzpomínky

Že jste nikdy neuvažovali o tom, že byste si nechali vyhotovit fotoknihu? Valentýn je ta pravá příležitost! Je přitom několik možností, jak takový dárek pojmout. Může se jednat čistě jen o knihu sestavenou z fotografií z poslední dovolené, kterou jste si se svoji láskou užili, z léta, které jste trávili společně, nebo se zamyslete a vraťte se trochu do minulosti. Můžete zmapovat všechna vaše výročí, první měsíce společného randění a nebo třeba jen ty nejkrásnější chvíle, na které si vzpomenete. Ona vůbec i vaše první společná fotografie vytištěná na plátně je opravdu neotřelým dárkem, který jistě zapůsobí!

Slevový server garantuje: