Časté dotazy (FAQ)

Kolik je na trhu slevových serverů?

Slevových serverů je na českém internetu přibližně 80. Proto je tu TopSleva, která Vám na jednom místě zobrazí přehledně slevy ze všech serverů.

Jak v široké nabídce slev najdu přesně to, co mě zajímá?

Slevy u nás můžete filtrovat podle různých parametrů, například podle oblíbenosti, výše slevy, ceny nebo zbývajícího času. Máme pro vás připraveno také rozdělení do kategorií zboží, pobyty, slevy ve městě a móda. Pokud máte zájem o ještě podrobnější vyhledávání slev, můžete po zakliknutí štítku zboží zúžit svůj výběr např. jen na elektroniku či drogerii nebo třeba u módy na obuv či kalhoty, vybírat můžete také jen z nabídky vašich oblíbených značek.

Na co se před zakoupením slevy zaměřit?

Většina slev má ještě nějaké konkrétní podmínky (čas uplatnění slevy, nutnost rezervace atd.). Veškeré informace naleznete na stránkách prodejce slevy. Přečtěte si je prosím pečlivě. U pobytových zájezdů je dobré také zavolat přímo do ubytovacího zařízení a informovat se na volné kapacity. Často bývají atraktivní termíny velmi rychle vyprodány, proto napřed rezervujte ubytování a až potom kupujte voucher.

Jak získám potvrzení o aktivaci slevy?

Po zakoupení slevy Vám většinou přijde voucher, který je nutné vytisknout a často je také nutná rezervace. TopSleva není prodejce slev, proto je zapotřebí hledat tyto podrobnosti přímo na stránkách konkrétního slevového prodejce.

Jak za vybranou slevu zaplatím?

Většinou lze platit kartou online nebo převodem z vašeho účtu. Některé slevy je možné ovšem zaplatit pouze hotově na pobočce slevového prodejce. Podrobnosti najdete vždy na stránce konkrétního prodejce. Po zaplacení a připsání peněz na účet poskytovatele hromadné slevy byste měli e-mailem obdržet kupón na slevu.

Do kdy musím zakoupenou slevu využít?

Nezapomeňte, že každý voucher má omezenou platnost. Dobu expirace si pečlivě ohlídejte. Na voucheru je vždy uvedena. Propadlý voucher bohužel již nelze uplatnit.

Zakoupený voucher jsem ztratil nebo smazal. Co teď?

Jelikož TopSleva není prodejce slev, je třeba obrátit se přímo na konkrétního slevového prodejce (např. Slevomat, Pepa, Vykupto), který Vám voucher vystavil. Po dohledání vaší platby Vám prodejce zpravidla vystaví voucher znovu.

Slevový server garantuje: