Akční letáky ze supermarketů

Upozorni mě na nové akční letáky

Prohlídněte si akční letáky a ušetřete při každém vašem nákupu. Díky letákům na TopSleva.cz se pro vás stane nakupování radostí. Denně vám přinášíme aktuální akční letáky supermarketů a hypermarketů, lékáren, cestovních kanceláří a mnoho dalších populárních obchodů s oblečením, nábytkem, potravinami či elektronikou. Pokud se přihlásíte k odběru novinek přes e-mail, tak vám budeme zasílat aktuální letáky, díky kterým vám už žádná sleva neuteče. Slevové letáky si můžete doma v pohodlí a online prohlédnout a poté už do vašich oblíbených obchodů půjdete nakupovat přesně to, co potřebujete.

Na stránce Topsleva.cz jsou akční letáky supermarketů a hypermarketů přehledně seřazeny a po rozkliknutí si je můžete prohlížet, zvětšit lupou a otáčet strany. U každého letáku je uvedena jeho platnost pro lepší přehled. Tyto letáky online jsou přehlednější a ekologičtější než letáky papírové, někomu ale více vyhovuje možnost klasická. Výhodou je, že si před nákupem můžete letáky projít, zapsat si na papír, kde je co nejlevnější, abyste na něco nezapomněli, a pak postupně v prodejnách nakoupit. Nekupujte úplné zbytečnosti, jen proto, že jsou zrovna levnější. To není dobrý způsob. Lepší je nakoupit akční zboží, které běžně kupujete za normální ceny, nebo něčeho kupte více, pokud víte, že se to nezkazí.

A v jakých typech obchodů můžete nakoupit výhodněji? Tradiční jsou určitě akční letáky supermarketů a hypermarketů, kterých je v každém městě několik a které kromě potravin prodávají i drogerii, domácí potřeby, oblečení nebo kosmetiku. Jedná se hlavně o leták Kaufland, Tesco, Interspar, Billu, Albert nebo Penny Market. Oblíbenými obchody se slevami každý týden jsou drogerie Teta, Rossmann nebo DM drogerie. Výrazně ušetřit se dá při nákupu elektroniky v obchodech Okay, Planeo Elektro nebo Euronics. Velkou položkou do rodinného rozpočtu je nábytek a potřeby do domu a na zahradu. S tím vám pomůže akční leták Asko, Sconto, Bauhaus, Mountfield nebo Moebelix. Dalšími obchody, které nabízejí akce a letáky, jsou obchody s hračkami, chovatelskými potřebami či oblečením. Pokud chcete ušetřit ještě více, tak vám doporučujeme využít slevové kupóny.

Upozorníme Vás na nové letáky

Zavřít reklamu

Vyberte prosím alespoň jednu kategorii slev o které máte zájem.

Uložit nastavení