Lidl leták - aktuální leták

Upozorni mě na nové akční letáky Lidl

Společnost Lidl otevřela v České republice již více než 220 diskontních prodejen. Supermarkety Lidl jsou hustě rozprostřeny po celé ČR a nabízí široký sortiment potravin a spotřebního zboží pro domácnost a volný čas. Populární jsou pro své nízké ceny, které pravidelně podporují akčními nabídkami v letácích. Do domácností je doručován Lidl leták a je také dostupný v prodejnách. Kromě řady slev nabízí také atraktivní varianty s tematickými týdny světové kuchyně, které jsou velmi oblíbené, jelikož lidé rádi objevují stále něco nového, což jim zboží prodávané v supermarketech Lidl vždy umožní. Mezi doslova populární patří italské, mexické či francouzské týdny. Samozřejmé je, že se o těchto speciálních týdnech vždy dozvíte v letácích Lidl, které můžete sledovat online i na tomto slevovém portálu.

Na portálu TopSleva.cz si můžete prohlídnout Lidl leták - aktuální leták na tento týden, který vychází zpravidla ve čtvrtek a akční nabídka platí od následujícího pondělí do neděle. Leták vás informuje o právě probíhajících akcích, slevách a výprodejích. V akčním letáku Lidlu najdete především potraviny a spotřebního zboží. Naopak nepotravinářské zboží jako módu a textil, sportovního vybavení (běhání, cyklistika, lehká turistika), elektroniku, potřeby pro automobil a kuchyňské potřeby nabízí Lidl pouze sezónně po určitou omezenou dobu. Nový leták Lidl se slevami na příští týden najdete na těchto stránkách obvykle od čtvrtka. K dispozici vám je také archiv s letáky. Získejte s letáky Lidl výhodu a nakupujte za nejvýhodnější a akční ceny.

Lidl vydává pravidelně nové akční letáky, ve kterých najdete mnoho zajímavých akčních cen. Aktuální akční leták Lidl platí od pondělí 19. 6. a platí do neděle 25. 6.. Můžete si prohlédnout i další akční letáky v kategorii Supermarkety.

Dřívější letáky

Upozorníme Vás na nové akční letáky Lidl

Zavřít reklamu

Vyberte prosím alespoň jednu kategorii slev o které máte zájem.

Uložit nastavení